Pepper time ürünü; hamilelik dönemi esnasında kullanılması yasak olan bir üründür. Gerek size; gerek doğacak bebeğinize bu dönem içerisinde ciddi oranda zararlar vermesi mümkün olabilir. Bu nedenle de gerçekten dikkatli bir biçimde hareket etmeniz gerekir bu konuda.

Unutmayınız ki, en önemli unsur kilo vermekten öte sağlık olmaktadır. Eğer, sizler sağlıklı bir biçimde kilo vermez iseniz; bu durum sizlere olumsuz olarak yansır. Bu nedenle de hamilelik dönemi içerisinde asla pepper time ya da türevleri ürünleri kullanmayınız!

Uyarı!... Pepper Time bir ilaç değildir. Zayıflamaya yardımcı bitkisel besin takviyesidir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız. Sitemap - Rss - Mesafeli Satış Sözleşmesi dokuzlu çay isveç şurubu rephair şampuan ve losyonla saç bakımı yaparken, epila tüy dökücü ile sizde istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.